Golvlampa 1900-talets andra hälft
Valmis
2021-04-12
901431
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1 par, 1900-talets andra hälft, gulmetall, svängbar arm, höjd inkl sockel 132 cm
Brukslitage, smärre märken