Bror Ingemar Fröberg

Bror Ingemar Fröberg
Bror Ingemar Fröberg
Bror Ingemar Fröberg
Bror Ingemar Fröberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BROR INGEMAR FRÖBERG (1921-1999), Figur i fönster, signerad Bror Ingemar, akvarell, ca 60 x 49 cm

901434

2021-04-14