Thorwald Alef, Sydländskt landskap

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

THORWALD ALEF (1896-1974): Sydländskt landskap, signerad Alef, olja på duk, 50x65 cm.

901440

2021-04-18