Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
THORWALD ALEF (1896-1974): Sydländskt landskap, signerad Alef, olja på duk, 50x65 cm.
901440
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här