Erik Detthow, Landskap från Clermont

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIK DETTHOW (1888-1952): Landskap från Clermont, signerad med ristad signatur Detthow, olja på pannå, 13x18 cm.

901452

2021-04-18