Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIK DETTHOW (1888-1952): Landskap från Clermont, signerad med ristad signatur Detthow, olja på pannå, 13x18 cm.
901452
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här