Vilhelm Behm, Kvällstämning

Vilhelm Behm, Kvällstämning
Vilhelm Behm, Kvällstämning
Vilhelm Behm, Kvällstämning
Vilhelm Behm, Kvällstämning
Vilhelm Behm, Kvällstämning
Vilhelm Behm, Kvällstämning
Vilhelm Behm, Kvällstämning
Vilhelm Behm, Kvällstämning
Vilhelm Behm, Kvällstämning
Vilhelm Behm, Kvällstämning
Vilhelm Behm, Kvällstämning
Vilhelm Behm, Kvällstämning
Vilhelm Behm, Kvällstämning
Vilhelm Behm, Kvällstämning
Vilhelm Behm, Kvällstämning
Vilhelm Behm, Kvällstämning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VILHELM BEHM (1859-1934): Kvällsstämning, signerad och daterad Vilh. Behm 1905, olja på duk, 54x73,5 cm

lagning, retusch

901453

2021-04-18