Lindorm Liljefors, Knipor

Lindorm Liljefors, Knipor
Lindorm Liljefors, Knipor
Lindorm Liljefors, Knipor
Lindorm Liljefors, Knipor
Lindorm Liljefors, Knipor
Lindorm Liljefors, Knipor
Lindorm Liljefors, Knipor
Lindorm Liljefors, Knipor
Lindorm Liljefors, Knipor
Lindorm Liljefors, Knipor
Lindorm Liljefors, Knipor
Lindorm Liljefors, Knipor
Lindorm Liljefors, Knipor
Lindorm Liljefors, Knipor
Lindorm Liljefors, Knipor
Lindorm Liljefors, Knipor

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Knipor, signerad och daterad Lindorm L Åland april -71, olja på pannå (masonit), 41,5x56 cm

901454

2021-04-18