Carl Johansson, Tidig höstdag med rönn

Klubbat för:

3 800 SEK

4 000 SEK

CARL JOHANSSON (1863-1944) Tidig höstdag med i förgrunden en rönn, signerad och daterad Carl Johansson 1939, olja på pannå (masonit), 45,5x59 cm.

901455

2021-04-18