Klubbat för:
3 800 SEK
4 000 SEK
CARL JOHANSSON (1863-1944) Tidig höstdag med i förgrunden en rönn, signerad och daterad Carl Johansson 1939, olja på pannå (masonit), 45,5x59 cm.
901455
2021-04-18