Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Motiv från en innergård, Stockholm, signerad F. W. Odelmark, olja på pannå, 43x32,5 cm
901457
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här