Frans Wilhelm Odelmark, Motiv från en innergård

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Motiv från en innergård, Stockholm, signerad F. W. Odelmark, olja på pannå, 43x32,5 cm

901457

2021-04-18