Ivar Morsing, Figurer i landskap

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

IVAR MORSING (1919-2009): Figurer i landskap, signerad I Morsing, olja på pannå (masonit), 33x34 cm

901462

2021-04-18