Marc Chagall, L´Apparition au Cirque
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARC CHAGALL (Frankrike, 1887-1985): L´Apparition au Cirque, färglitografi, 1963, ur den osignerade upplagan, Mourlot, Paris, bladmått 31,8x24 cm
LITTERATUR: Mourlot, 392
Ej examinerad ur ram.
901463
2021-04-18