Marc Chagall, L´Apparition au Cirque

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MARC CHAGALL (Frankrike, 1887-1985): L´Apparition au Cirque, färglitografi, 1963, ur den osignerade upplagan, Mourlot, Paris, bladmått 31,8x24 cm

LITTERATUR: Mourlot, 392

Ej examinerad ur ram.

901463

2021-04-18