Marc Chagall, färglitografier (2)
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MARC CHAGALL (Frankrike, 1887-1985): The "Antilopa" Passengers och "Nocturne in Vence", färglitografier, två st, 1969/1963, ur de osignerade upplagorna, bladmått 32x24 cm
LITTERATUR: Mourlot, 572, 292
901466
2021-04-19