Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAGE GÖTHLIN, ljusstakar, 1 par, silver, Tesi, Göteborg, 1968, rokokostil, höjd 22 cm, vikt ca 580 gram
Fyllning saknas, bruksslitage, repor
901489
2021-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här