Tage Göthlin silverljusstakar

Tage Göthlin silverljusstakar
Tage Göthlin silverljusstakar
Tage Göthlin silverljusstakar
Tage Göthlin silverljusstakar
Tage Göthlin silverljusstakar
Tage Göthlin silverljusstakar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAGE GÖTHLIN, ljusstakar, 1 par, silver, Tesi, Göteborg, 1968, rokokostil, höjd 22 cm, vikt ca 580 gram

Fyllning saknas, bruksslitage, repor

901489

2021-04-17