Edition Vogue CK Calvin Klein Solglasögon
Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
CK Calvin Klein, solglasögon, svart båge, silverfärgad skalm, tonade glas, troligt modell CK4000 28 5517 135, dustbag samt mjukt fodral medföljer
Bruksslitage. Glas med mindre repor. Otydligt modellnummer.
901495
2021-04-18