Edition Vogue CK Calvin Klein Solglasögon

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

CK Calvin Klein, solglasögon, svart båge, silverfärgad skalm, tonade glas, troligt modell CK4000 28 5517 135, dustbag samt mjukt fodral medföljer

Bruksslitage. Glas med mindre repor. Otydligt modellnummer.

901495

2021-04-18