Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KRÖGARHUSET, 9 dlr, bestående av kastruller, ugnsfat, stekpannor, såskastruller, koppar/mässing, invändigt förtennade
Slitage, smuts, ojämna i formen, bucklor
901501
2021-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här