Krögarhuset 9 delar

Krögarhuset 9 delar
Krögarhuset 9 delar
Krögarhuset 9 delar
Krögarhuset 9 delar
Krögarhuset 9 delar
Krögarhuset 9 delar
Krögarhuset 9 delar
Krögarhuset 9 delar
Krögarhuset 9 delar
Krögarhuset 9 delar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRÖGARHUSET, 9 dlr, bestående av kastruller, ugnsfat, stekpannor, såskastruller, koppar/mässing, invändigt förtennade

Slitage, smuts, ojämna i formen, bucklor

901501

2021-04-13