Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA, fot av mässing, textilskärm, två ljuskällor 1900-tal, höjd inkl skärm ca 60 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen,smärre bruks och åldersrelaterat slitage

901502

2021-04-14