Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
800 SEK
ANNA-LISA THOMSON (1905-1952), vas, Uppsala Ekeby, lergods, grön glasyr, dekor av segelbåtar och solar, stämplad EKEBY 3052, höjd 24 cm
Smärre slitage, mikonagg kan förekomma
901506
2021-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här