Byrå furu

Byrå furu
Byrå furu
Byrå furu
Byrå furu
Byrå furu
Byrå furu
Byrå furu
Byrå furu
Byrå furu
Byrå furu

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

800 SEK

BYRÅ, 1960/70-tal, 6 lådor, furu, höjd ca 147cm, 56x41cm

Bruks och åldersrelaterat slitage med patina, märken och jack.

901507

2021-04-13