Matbord Göran Malmvall

Matbord Göran Malmvall
Matbord Göran Malmvall
Matbord Göran Malmvall
Matbord Göran Malmvall
Matbord Göran Malmvall
Matbord Göran Malmvall
Matbord Göran Malmvall
Matbord Göran Malmvall
Matbord Göran Malmvall
Matbord Göran Malmvall

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, matbord, Svensk Fur, Karl Andersson & sönder, 1900-talets mitt, sportstugemöbel, furu, räfflade sidstycken, höjd ca 72,5, 130x79 cm

Bruksslitage

901511

2021-04-13