Göran Malmvall matbord

Göran Malmvall matbord
Göran Malmvall matbord
Göran Malmvall matbord
Göran Malmvall matbord
Göran Malmvall matbord
Göran Malmvall matbord
Göran Malmvall matbord
Göran Malmvall matbord
Göran Malmvall matbord
Göran Malmvall matbord

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, matbord, Svensk Fur, Karl Andersson & sönder, 1900-talets mitt, sportstugemöbel, furu, räfflade sidstycken, höjd ca 72,5, 130x79 cm

Bruksslitage

901512

2021-04-13