Klubbat för:
1 700 SEK
2 000 SEK
GÖRAN MALMVALL, matbord, Svensk Fur, Karl Andersson & sönder, 1900-talets mitt, sportstugemöbel, furu, räfflade sidstycken, höjd ca 72,5, 130x79 cm
Bruksslitage
901512
2021-04-13