Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
FONG GRENNA, miniatyrljuskrona, barockstil, för 6 ljus, stämplad, mässing, höjd ca 21 (kedja medföljer 37 cm), diameter 21 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
901513
2021-04-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner