Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, 6 st, 1700/1800-tal, tenn, diameter mellan ca 30-40 cm
Bucklor, omfattande bruks och åldersrelaterat slitage
901529
2021-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här