Tom Krestesen teckning

Tom Krestesen teckning
Tom Krestesen teckning
Tom Krestesen teckning
Tom Krestesen teckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TOM KRESTESEN (1927-2017): figurkomposition, signerad samt daterad -59, blyerts, ca 33x43 cm

Löst blad med passepartout

901536

2021-04-13