Axel Olsson litografi stilleben

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL OLSSON (1899-1986): Stilleben, signerad Axel Olsson, 109/360, färglitografi, ca 50x29 cm

901567

2021-04-12