Färglitografi Sven Jonsson

Färglitografi Sven Jonsson
Färglitografi Sven Jonsson
Färglitografi Sven Jonsson
Färglitografi Sven Jonsson

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

SVEN JONSSON (1902-1981): Komposition, signerad Sven Jonsson, numrerad 93/360, färglitografi, ca 60x90 cm

901574

2021-04-14