Oljemålning Kjell Högström
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
KJELL HÖGSTRÖM (1930-2012): "Runda bordet", signerad Högström, olja på duk, ca 73x92 cm
Kuntoraportti
901576
Päivämäärä:
2021-04-14