Oljemålning Kjell Högström

Oljemålning Kjell Högström
Oljemålning Kjell Högström
Oljemålning Kjell Högström
Oljemålning Kjell Högström

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

KJELL HÖGSTRÖM (1930-2012): "Runda bordet", signerad Högström, olja på duk, ca 73x92 cm

Kuntoraportti

901576

Päivämäärä:

2021-04-14