Spegel teak

Spegel teak
Spegel teak
Spegel teak
Spegel teak
Spegel teak
Spegel teak

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

SPEGEL, 1950/60-tal, teak, etikettmärkning Eriksmålaglas, ca 97x38 cm

Brukslitage, smärre märken

901577

2021-04-13