Grindar gjutjärn

Grindar gjutjärn
Grindar gjutjärn
Grindar gjutjärn
Grindar gjutjärn
Grindar gjutjärn
Grindar gjutjärn
Grindar gjutjärn
Grindar gjutjärn

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRINDAR, 1 par, gjutjärn, 1900-talets första hälft, höjd ca 105, 92+92 cm

Slitage, rost

901580

2021-04-15