Oljemålning Ulf Eriksson

Oljemålning Ulf Eriksson
Oljemålning Ulf Eriksson
Oljemålning Ulf Eriksson
Oljemålning Ulf Eriksson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF ERIKSSON Ulf (född 1942): "Dag i dimma", signerad Ulf Eriksson, olja på duk, ca 80x100 cm

901585

2021-04-14