Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KERSTIN OLBY, "Steel", klädhängare med galgar, Olby Design, 2000-tal, höjd ca 185, 140x33 cm
Smärre slitage
901589
2021-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här