Kerstin Olby Steel klädhängare med galgar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KERSTIN OLBY, "Steel", klädhängare med galgar, Olby Design, 2000-tal, höjd ca 185, 140x33 cm

Smärre slitage

901589

2021-04-15