Speglar

Speglar
Speglar
Speglar
Speglar
Speglar
Speglar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGLAR, s k solspeglar, 1 par, 1900-talets andra hälft, Italien, bronserad gjutmassa, diameter ca 40 cm

Något ytslitage.

901595

2021-04-24