Elis Ryberg oljemålning

Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning
Elis Ryberg oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELIS RYBERG (1919-1985): Vårvandring, signerad Elis Ryberg, olja på pannå, ca 33,5x42 cm

901597

2021-04-12