Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Klubbat för:

3 800 SEK

1 500 SEK

SKÅLAR, ASK, KOPP, 7 dlr., porslin, Kina, 18/1900-tal, polykrom dekor, diameter ca 7-12 cm

Smärre slitage, en skål med nagg

901601

2021-04-12