Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
HENRY MAURICE D´ANTY (1910-1998): Cancandansare, signerad D´Anty, olja på duk, ca 45x54 cm
Zustandsbeschreibung
901626
2021-04-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner