Soffbord 1930/40-tal
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
SOFFBORD, 1930/40-tal, alm och bonad björk, intarsiadekor, längd 85, bredd 48, höjd 60 cm
Kuntoraportti
Åldersrelaterat skick, enstaka repor och mindre fläckar
901633
Päivämäärä:
2021-04-24