Fransk rokokostil byrå
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, Frankrike, stämplad baktill, fanerad i flera träslag, tre lådor, beslag av mässing, stenskiva, höjd ca 82, 70x39 cm
Fanérbortfall, sprickor, nyckel saknas.
901640
2021-04-12