Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, 1800-tal, 4 lådor, klaff med bakomvarande inredning, fanér i björk/alm, beslag i mässing, höjd ca 112, 107x51 cm
Slitage, märken, tröga lås
901666
2021-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här