Sekretär 1800-tal

Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal
Sekretär 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, 1800-tal, 4 lådor, klaff med bakomvarande inredning, fanér i björk/alm, beslag i mässing, höjd ca 112, 107x51 cm

Slitage, märken, tröga lås

901666

2021-04-12