Klubbat för:
400 EUR
Utropspris
600 EUR
TAPIO WIRKKALA, VAS, "Ovalis" modell 3036, formgiven 1958 Iittala, rött glas, höjd 16 cm, bredd 16 cm.
Obetydligt ytslitage, bottnet med repor
901679
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här