Andreas Lundberg

Andreas Lundberg
Andreas Lundberg

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDREAS LUNDBERG (född 1973): Trappa, monogramsignerad, pigmentprint, bladmått ca 50x70, numrerad 15/95. Verket är ramat i en vit träram.

901703

2021-04-12