Fajans 4 delar 1900-tal Delft

Fajans 4 delar 1900-tal Delft
Fajans 4 delar 1900-tal Delft
Fajans 4 delar 1900-tal Delft
Fajans 4 delar 1900-tal Delft
Fajans 4 delar 1900-tal Delft
Fajans 4 delar 1900-tal Delft
Fajans 4 delar 1900-tal Delft
Fajans 4 delar 1900-tal Delft
Fajans 4 delar 1900-tal Delft
Fajans 4 delar 1900-tal Delft
Fajans 4 delar 1900-tal Delft
Fajans 4 delar 1900-tal Delft

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAJANS, 4 delar, 1900-tal, bestående av lockurnor, vas samt mindre kanna, Delft Holland, höjd 11, 25 resp 29 cm

Bruksslitage

901709

2021-04-13