Catharina Köhler, Tvärflöjtisten, olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CATHARINA KÖHLER (född 1944): Tvärflöjtisten, signerad Catharina Köhler, olja på pannå (masonit), 39x46 cm

901710

2021-04-18