Bengt Lindström litografi

Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), 3 st, Figurkompositioner, 2 st signerade samt numrerade, färglitografier, ca 28,5x24, 69x51, 74x54 cm

Ej examinerade ur ram

901716

2021-04-13