Alberto magnelli färglitografi

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALBERTO MAGNELLI (Italien, 1888-1971), efter: Komposition, ur XXe Siècle nr 37, 1971, färglitografi, signerad i trycket, ca 30x23 cm

901717

2021-04-13