Nycklar, 1700-tal

Nycklar, 1700-tal
Nycklar, 1700-tal
Nycklar, 1700-tal
Nycklar, 1700-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

NYCKLAR, 10 stycken, Sverige 1700-tal, järnsmide, längd 8-15 cm

PROVENIENS: Östgötskt samlarhem

Äldre lagningar

901718

2021-04-18