Beck & Jung färgserigrafi

Beck & Jung färgserigrafi
Beck & Jung färgserigrafi
Beck & Jung färgserigrafi
Beck & Jung färgserigrafi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2000): Komposition, signerad och daterad Beck & Ljung 1974, 2/20, screenprint, ca 99x99 cm

901731

2021-04-13