Theo Tobiasse färglitografi
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): figurkomposition, ur mappen "The song of songs of King Salomon", signerad samt numrerad 84/200, färglitografi, bildmått ca 65x49 cm
Ej examinerad ur ram
901750
2021-04-13